20 років Pyramida: філософія теплих зустрічей

Ось вже 20 років Pyramida невпинно йде до успіху, ставши за цей час лідером українського ринку вбудовуваної техніки для кухні.

Усе починалося з бажання зробити щось унікальне. Для себе. Для кожного. Разом почати з маленького та перетворитися на дещо незамінне й рідне. Допомагати із простим і улюбленим. Підтримувати традиції родинного свята та потяг до нових ідей. Бути інноваційними, але зрозумілими. І насамперед безпечними.

За 20 років ми отримали чимало професійних нагород, та немає винагороди більшої, ніж щасливі очі наших споживачів. На затишних кухнях. З друзями, дітьми чи тільки удвох. Ми не спиняємось, 20 років — це знання, досягнення й досвід, а ще — нові можливості для розвитку та бажання дарувати тепло.

Дякуємо, що ви з нами! Дякуємо за партнерство та дружні відносини з 20-річною витримкою. Йдемо далі. Попереду ще щонайменше 20 років плідного партнерства!

baner

Pyramida - сучасна вбудовувана техніка №1 в Україні

Наповнена світлом кімната, обладнана стильною, сучасною і, головне, функціональною технікою… Погодьтесь, далеко не всі асоціюють такі слова з кухнею. Та для кожної третьої українскої родини це насправді реальність. Компанія Pyramida Technik - виробник вбудованої побутової техніки No 1 в Україні - вже 20 років турбується, щоб кожну хвилину на кухні ми проводили комфортно та з задоволенням! Адже саме тут народжуються і з особоливою турботою зберігаються історії теплих зустрічей найрідніших людей.

Перші в Україні

З 2001 року техніка Pyramida з'явилася на ринку України і всі ці роки впевнено займає лідерські позиції. З 2006 року техніку під брендом Pyramida випускають на потужностях заводу Radiator (19 тис. кв. м., м. Ржищів, Київська область).

Pyramida Technik — перша компанія, яка випустила індукційну варильну поверхню, склокерамічну електричну поверхню та електричні духові шафи українського виробництва.

advantage
advantage

Кожна 3-тя родина вже обрала нашу техніку для своєї кухні

Навіть більше, ми розробили понад 200 моделей кухонної техніки. І щороку близько 2,5 тисяч українських родин обирають для своїх кухонь бренд Pyramida. За історію існування компанії більше 2,5 мільйона витяжок під брендом Pyramida знайшли своїх покупців. Тільки уявіть: цього б вистачило на всі родини Харкова, Львова, Одеси разом узяті. І ми не зупиняємося на досягнутому!

author
Костянтин Михайленко
— СЕО Pyramida Technik

«Рецепт успіху Pyramida Technik — постійне вдосконалення, наполегливість та любов до справи, яку робимо. Ми створюємо енергоефективний, високотехнологічний продукт. Наша техніка гідно представлена не лише в Україні, а й як визнаний бренд успішно конкурує на світовому ринку»

Якість техніки Pyramida визнана також і на міжнародному рівні. У 2018 році завод Radiator отримав сертифікат ISO 9001:2015. Світовий лідер сертифікованого аудиту — компанія Bureau Veritas — підтвердила, що наше виробництво відповідає найвищим міжнародним стандартам системи управління якістю.

Вибір експертів

Техніка Pyramida вже неодноразово заслужила довіру не лише покупців, а й експертного товариства. Щороку на рахунку компанії з’являються нові й нові нагороди престижних конкурсів, зокрема, «Вибір року», «Лідер галузі», «Фаворит успіху», «Українська народна премія» тощо. Адже для нас надзвичайно важлива висока оцінка якості та надійності продукції під брендом Pyramida від ти, хто вже довірив нам облаштування своєї кухні.

advantage

Запатентовані розробки

Вбудована побутова техніка Pyramida надійна та стильна. Власний центр Research & Design — найбільша наша гордість. Саме тут розробляється дизайн продукції, який, власне, й перетворює кожну кухню на витвір мистецтва. До прикладу, серед наших унікальних розробок — запатентований дизайн вертикальних витяжок.

advantage

В центрі Research & Design проходять тестування й технічні розробки. А найкращі з них потрапляють до українських кухонь. І нам насправді є чим пишатися. Як от, наприклад, наша гордість — мотор-турбіна Aero2Jet потужністю 320 Вт. З такою витяжкою повітря у вашій кухні стане чистим, неначе в горах!

Якість і надійність розробок Pyramida Technik дозволяють нам зі стовідсотковою упевненістю надавати повну гарантію на наступні три роки після придбання. За необхідності, обслуговування техніки відбувається у власному сервісному центрі компанії. Окрім того, клієнти можуть розраховувати на миттєву доставку. Адже мережа дистриб’юторів Pyramida Technik налічує 120 компаній-партнерів у кожному куточку України.

author
Костянтин Михайленко
— СЕО Pyramida Technik

«Від часу заснування ми тримаємо високу планку, розвиваємо власне виробництво в Україні, перемагаємо у конкурсах. Pyramida Technik має амбіційні плани на нові звершення. Та найголовніше для нас — щоб кожен покупець був щасливим на своїй кухні з Pyramida Technik»

Food-експерти

Численні food-експерти, в свою чергу, зупинили вибір саме на користь техніки Pyramida. Експериментувати, винаходити виняткові рецепти, створювати кулінарні шедеври — це так просто разом з технікою Pyramida. А потім з величезним задоволенням ділитися з вами професійними секретами. Адже техніка Pyramida надихає на творчість.

advantage

Історії теплих зустрічей

Для багатьох українців кухня — найулюбленіше місце зустрічі. Саме на кухні збираються найрідніші: сім’я, друзі — усі ті, кому ми довіряємо. Для нас, компанії Pyramida, надзвичайно важливо, аби ці миті були радісними, приємними та незабутніми. Відчуття радості і натхнення. Бажання зустрічатися знову і знову. Саме любов до українських традицій гостинності привела нас до створення техніки Pyramida. Щасливими історіями теплих зустрічей діляться наші улюблені клієнти. Від щирого серця зичимо, аби життя з дня у день сповнювалось задоволенням та комфортом! А буденні турботи лишіть Pyramida Technik.