Сертифікація міжнародного стандарту ISO 9001:2015

Даний сертифікат є зовнішнім незалежним підтвердженням того, що наше виробництво відповідає високим міжнародним стандартам системи управління якістю ISO 9001: 2015. Інспекція здійснювалась світовим лідером сертифікаційного аудиту - європейською компанією Bureau Veritas. Це найважливіший крок для нас, який підтверджує, що безперервне вдосконалення, довіру партнерів і споживачів, а також високу якість у всьому - наші головні орієнтири.
Pyramida ISO 9001:2015

Міжнародний сертифікат якості ISO 9001: 2015 - перший і основний критерій довіри до компанії як в країнах Європи, так і за її межами. Сьогодні стандарти ISO 9001: 2015 прийняті в більш ніж 190 країнах по всьому світу, і географія стандартів ISO продовжує розширюватися!


Отримання даного сертифікату офіційно розширює експортний потенціал техніки Pyramida, рівень надійності компанії, а також контроль якості продукції відповідно до міжнародних стандартів.


Ми щодня докладаємо максимум зусиль для того, щоб результат нашої роботи завжди перевершував очікування на всіх рівнях: від організації внутрішніх процесів до кожної конкретної одиниці виробленої техніки. Ми в черговий раз підтверджуємо свої лідерські позиції на ринку України, і впевнено реалізовуємо плани по виходу на закордонні ринки.На сьогоднішній день процедура впровадження міжнародних стандартів ISO 9001: 2015 реалізована в організації виробництва витяжок. Це означає, що процес випуску техніки повністю відповідає вимогам системи ISO 9001: 2015 на всіх етапах виробництва.

Впровадження та функціонування системи контролю якості ISO 9001: 2015 - тільки частина всіх тих завдань і цілей, які ми ставимо перед собою на найближче майбутнє. Попереду нас чекає багато приємних новин і спільних досягнень, а споживачі техніки Pyramida можуть завжди залишатися впевненими у своєму виборі!

Pyramida ISO 9001:2015